.

.

New
Ханес машки 6 Пакет Крајна Фрешик В-Вратот Маица

Ханес машки 6 Пакет Крајна Фрешик В-Вратот Маица

DEN 735.68

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 100% Памук - Ултра мек премиум Памук - Увезен. Шест Маици Со Врат Со јака без ознаки и кратки ракави. Можете да ја изберете бојата Од Бела Или Избрана. Ако сте избрани, ќе добиете црни и сиви бои во едно пакување. Напредната технологија за заштита од мирис ги напаѓа елементите што предизвикуваат мирис во вашата облека за да ви помогнат да се чувствувате свежо цел ден. Подолгата должина значи дека полите остануваат напикани. Без ознаки, Поставете рамна јака, затворање На Класиците. Маичката БЕЗ ОЗНАКИ не значи чешање или триење на деколтето. Добијте вредност без да ја жртвувате удобноста. Изберете ги Овие Удобни Меки маици без ОЗНАКИ што се продаваат во погодни 6 пакувања. Супер-мекиот памук што го очекувате во одлична маичка. Ребрести, двослоен екипаж-вратот ја задржува својата форма за долги релации. Дарежливите дупки за раце овозможуваат слобода на движење. Подолгата должина останува напикана цел ден. Маичката БЕЗ ОЗНАКИ не значи чешање или триење на деколтето. Целосно намалување за дополнителна леснотија. Предизборен за вистинско, трајно вклопување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи