.

.

New
Сарикаја Перница Кујна Декор, Кафе Чаша Рампа, Подарок За Неа, Кафеава Рампа, Шарени Рампа, Не Се Лизга Подлога, Рустикален Рампа, Домаќинство Подарок Подлога,

Сарикаја Перница Кујна Декор, Кафе Чаша Рампа, Подарок За Неа, Кафеава Рампа, Шарени Рампа, Не Се Лизга Подлога, Рустикален

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

100% Волна. Килим Подметач направете совршен подарок за загревање на куќата. Изработени од гроздобер рачно ткаени автентични Турски Килими Од Анадолска Волна Килим. Секој од нив е изработен од природна обоена волна со винилна подлога што спречува какво било боење на површината. Моите килимски подлоги се чисти и подготвени за употреба. Сите мои гроздобер килим килими се професионално измиени пред да ги исечам и дизајнирам како подлога. Суплите се многу посебен роденденски подарок, Божиќни подароци итн. Додадете малку боја во вашиот домашен декор или поставување маса со овие прекрасни килимски подлоги. Рачно изработени Во Tu00 FCrkiye, Килимските Подлоги го прават совршениот подарок за загревање на куќата. Секој од нив е изработен од природна обоена волна со винилна подлога што спречува какво било боење на површината. Моделите се апстрактни и геометриски и се вткаени во топлите тонови и богатите бои на регионот секој подлога е практично уметничко дело.Секој килим подлога за подлога е дизајниран и произведен од мене во мојата работилница. Овие подлоги се многу уникатен домашен декор, декор на маса што ќе ја промени атмосферата во вашата куќа. Оваа декоративна големина на килим coasteru2019s е 5x5 Front страна на мат е направена од гроздобер рачно ткаени 100 волна турски килим килим.Подлогата на подлогата за подлога е со винилна подлога. Моите килимски подлоги се чисти и подготвени за употреба. Сите мои гроздобер килим килими се професионално измиени пред да ги исечам и дизајнирам како подлога.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи