.

.

New
Зенец Бербер Ножици Сребро

Зенец Бербер Ножици Сребро

DEN 750.40

Стока
Во продавницата

Берберски Ножици. Ножици. Ножици За Коса. Сечење Ножици. Салонски Ножици. Жени Ножици. Машки Ножици. Берберски Ножици. Ножици. Ножици За Коса. Сечење Ножици. Салонски Ножици. Жени Ножици. Машки Ножици. Ножиците За Премиум Сечење се дизајнирани со полу-офсет позиционирање и имаат мала тежина за да ви донесат максимална удобност при сечење. Одликувајќи се со сечило за сечење од 6,5 см, како и придушувач За прстени, Ножиците За Премиум Сечење Зенек се задолжителен додаток за секој комплет за чешлање дома. 100% Нерѓосувачки Челик 6,5 см Сечило За Сечење Лесен за зголемена удобност Полу-Офсет Дизајн Прстен Придушувач.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи