.

.

New
Миленичиња Куче Кревет Спиење Рампа, Не-Лизга Термички Троседот Перница Кучиња Полнење Памук Куче Душек За Мали Кучиња И Мачки

Миленичиња Куче Кревет Спиење Рампа, Не-Лизга Термички Троседот Перница Кучиња Полнење Памук Куче Душек За Мали Кучиња И Мачки

DEN 1043.20

Стока
Во продавницата

Материјал : ние користиме материјал погоден за миленичиња за овој кревет за кучиња за миленичиња, памукот за полнење може да дозволи вашето сакано куче да се чувствува меко и топло, надворешниот капак е издржлив и лесен за чистење, термален кревет што не се лизга, кревет за кучиња. Големина : Различни големини се за различни кучиња, нашата табела со големини на овој памучен кревет за полнење е на последната слика на производот, ве молиме видете повеќе во нашата продавница ако големината не е соодветна за вашето сакано милениче куче, подлога за мали кучиња и мачки, полнење памучен кревет. Лесен За Употреба : постои дизајн за поддршка против лизгање, термичкиот кревет што не се лизга нема да се лизне никаде кога кучето спие или игра во креветот, кучето милениче ќе се чувствува стабилно и олеснување, надворешниот исто така лесно се чисти по 1-2 недела употреба, подлога за мали кучиња и мачки, подлога за спиење за кучиња. Прилики : овој кревет за мали кучиња и мачки може да се користи како вообичаен кревет во домот за секојдневниот живот. Исто така, погодно е вашето куче да се одмори ако го извадите за играње тревник и плажа. Можете исто така да го имате овој како подарок за секое куче што го сакате, полнење памучен душек, душек за спиење за кучиња. Услуга : ние го гарантираме вашето 100% задоволство од оваа душек за дишење за миленичиња, нашиот сервисен тим ќе одговори на секое прашање од вас за оваа перница за кревет што дише пред или по продажбата, термички кревет што не се лизга.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи