.

.

New
ZTOFERA Компатибилен Со Samsung A32 5G Случај Симпатична, Мат Анти-Гребење Јасна Црна Цветна Пеперутка Роза Отпорна На Удари Лесна Заштитна Кутија За Галакси А32 5G-Пеперутка

ZTOFERA Компатибилен Со Samsung A32 5G Случај Симпатична, Мат Анти-Гребење Јасна Црна Цветна Пеперутка Роза Отпорна На Удари

DEN 159.84

Стока
Во продавницата

ЗТОФЕРА основана во 2017 година, е посветена на обезбедување телефонски куќишта кои се заштитни и стилски. Како што рече брендот," Нула До Засекогашesетски", се надеваме дека во нашата компанија, ќе бидете сигурни и убави. ●Компатибилност●овој случај е прилагоден само За Samsung Galaxy A32 5 G. ве Молиме потврдете го моделот на телефонот пред да го купите. ●Премиум Материјал Q : оваа мат футрола што не се лизга е изработена од силикон ТПУ со безопасен и врвен квалитет и нуди долгорочен животен век и издржливост за куќиштето. И обезбедува непречено и удобно чувство на зафат. €Прекрасен Дизајн Q : софистицираната технологија за печатење прави живописна и издржлива шема на цвет од пеперутка и роза. Правејќи го вашиот телефон да изгледа поуникатно и попривлечно. Две мали дупки на долната лева страна се користат за врзување на ременот или јажето на зглобот. Оваа футрола за телефон може да биде одличен подарок за жените. €Одлична Заштита Q : Фокусирани на обезбедување одлична заштита за вашиот мобилен телефон со минимален волумен. тоа е анти-гребнатини, заштита од капки, отпорни на прашина и отпечатоци од прсти. Подигнати рабови за заштита на екранот и објективот на фотоапаратот од триење на груби површини. ●Лесен за употреба● : лесен е за инсталирање и отстранување. Но, можете да добиете пристап до звучникот, екранот, камерата и другите функционални порти и конектори без отстранување на куќиштето. ●Компатибилност●овој случај е прилагоден само За Samsung Galaxy A32 5 G. ве Молиме потврдете го моделот на телефонот пред да го купите. ●Премиум Материјал Q : оваа мат футрола што не се лизга е изработена од силикон ТПУ со безопасен и врвен квалитет и нуди долгорочен животен век и издржливост за куќиштето. И обезбедува непречено и удобно чувство на зафат. €Прекрасен Дизајн Q : софистицираната технологија за печатење прави живописна и издржлива шема на цвет од пеперутка и роза. Правејќи го вашиот телефон да изгледа поуникатно и попривлечно. Две мали дупки на долната лева страна се користат за врзување на ременот или јажето на зглобот. Оваа футрола за телефон може да биде одличен подарок за жените. €Одлична Заштита Q : Фокусирани на обезбедување одлична заштита за вашиот мобилен телефон со минимален волумен. тоа е анти-гребнатини, заштита од капки, отпорни на прашина и отпечатоци од прсти. Подигнати рабови за заштита на екранот и објективот на фотоапаратот од триење на груби површини. ●Лесен за употреба● : лесен е за инсталирање и отстранување. Но, можете да добиете пристап до звучникот, екранот, камерата и другите функционални порти и конектори без отстранување на куќиштето.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи