.

.

New
WSZJJ Алишта-Прилагодливи Повлече Алишта Од Нерѓосувачки Челик Јаже Случај Повлечете Главата Ѕид Монтирање Хотел Стил Облека Фен Линија

WSZJJ Алишта-Прилагодливи Повлече Алишта Од Нерѓосувачки Челик Јаже Случај Повлечете Главата Ѕид Монтирање Хотел Стил Облека

DEN 2761.60

Стока
Во продавницата

● Висококвалитетни материјали : Изработени од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, алуминиум и нерѓосувачки челик, отпорни на абење и отпорни на ' рѓа. Неговата мала големина го прави идеален за внатрешни и надворешни ограничени простори. ● Изглед : Модерен И стилски изглед, инсталиран на ѕидот е невидлив. Широко се користи за закачување облека, постелнина и други секојдневни потреби, убави и практични. ● Копче за заклучување : уредот за заклучување ја одржува вашата линија за чистење цврста и безбедна. Кога не го користите, можете линиите и полека ќе се повлечат назад кон вашето тело. ● Прилагодливо јаже : нашата жица од нерѓосувачки челик е долга 4,2 метри и должината на јажето може да се прилагоди според просторот што треба да го инсталирате. ● Практичен и издржлив : модерниот и убав изглед е невидлив и декоративен на идот. Погоден за закачување влажни костими за капење, облека за бебиња, лесни врвови, мали крпи, костими за капење и други ситници. ● Висококвалитетни материјали : Изработени од висококвалитетни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, алуминиум и нерѓосувачки челик, отпорни на абење и отпорни на ' рѓа. Неговата мала големина го прави идеален за внатрешни и надворешни ограничени простори. ● Изглед : Модерен И стилски изглед, инсталиран на ѕидот е невидлив. Широко се користи за закачување облека, постелнина и други секојдневни потреби, убави и практични. ● Копче за заклучување : уредот за заклучување ја одржува вашата линија за чистење цврста и безбедна. Кога не го користите, можете линиите и полека ќе се повлечат назад кон вашето тело. ● Прилагодливо јаже : нашата жица од нерѓосувачки челик е долга 4,2 метри и должината на јажето може да се прилагоди според просторот што треба да го инсталирате. ● Практичен и издржлив : модерниот и убав изглед е невидлив и декоративен на идот. Погоден за закачување влажни костими за капење, облека за бебиња, лесни врвови, мали крпи, костими за капење и други ситници. Производот има лесна за употреба надворешна врвка за облека што може да се повлече и може уредно да се складира кога не се користи Име На Производ : 304 нерѓосувачки челик алишта производ материјал : АБС + простор алуминиум / цинк легура + простор алуминиум + абс Метод На Инсталација : завртка инсталација + ноктите без инсталација големина На Производот : кутија тело 12*6*8.5 см, палуба : 666*5,9*1см повеќе карактеристики : дизајн на ротирачки прекинувач-повлечете го жичаното јаже откако ќе го ослободите прекинувачот двата дела на алиштата треба да се инсталираат во хоризонтална и релативна положба Може да се користат во бањи, тушеви, простории За перење Или2. Со разликата во методот на мерење, дозволете отстапување со големина од 1-3 см (1 см=0,39 инчи).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи