.

.

New
Lmmddp Карабинер За Качување По Карпи Прозрачен Часовник Висат Тока Компас Отворач За Шишиња Аналоген Дисплеј Кварц Движење

Lmmddp Карабинер За Качување По Карпи Прозрачен Часовник Висат Тока Компас Отворач За Шишиња Аналоген Дисплеј Кварц Движење

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Материјал : легура. Режим на прикажување : тип на покажувач. Лесно за читање луминисцентно бирање. аналогно кварцно движење. Одлично за Планинари И Ранци. Стил : спортска форма : режим на кружен приказ : тип на часовник со покажувач : неутрален тип на круна : нормален тип на дното : обични карактеристики : Лесно читливо луминисцентно бирање .24 часовно Јапонско аналогно кварцно движење Вклучува батерија со долг век на траење, Батеријата не е вклучена одлична За Планинари И Ранци Спецификација : Боја : уцена : Тип На Движење на легура : Должина на кварц : ширина од 8,2 см : Дебелина од 4,6 см : Тежина Од 1,3 См : Околу 75гр/2,65 мл Количина : 1пц Пакетот вклучува : 1 двајцафлуоресцентен Часовник.

Карактеристики на производот

Color:
black
Material:
alloy
Movement Type:
quartz
Length:
8.2cm
Width:
4.6cm
Thickness:
1.3cm
Weight:
about 75g/2.65oz
Quantity:
1pc
Package includes:
1 × Carabiner Fluorescent Watch :
Свеж

Поврзани производи