.

.

New
Кошули ВО БЛИЗИНА За Жени Обични Широки Маици Со Копче За Вратот Блуза Со Кратки Ракави

Кошули ВО БЛИЗИНА За Жени Обични Широки Маици Со Копче За Вратот Блуза Со Кратки Ракави

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Материјал : Памук И Полиестер, Лесна, ултра мека и растеглива ткаенина, Удобна за носење. Карактеристики : Обични Маици За Вратот На Екипажот, Обични Врвови За Вежбање/Боја На Почвата/Основна Маичка/Врвови За Туника За Хеланки/Секојдневно Носење. Натпревар : Натпревар со Хеланки/Панталони/Шорцеви/Фармерки/Спортски Панталони Во Пролет/Лето/Fall.Совршен За Вежбање/Јога/Секојдневно Носење и Изгледа Мода .Исто Така Може Да Се Носат Како Долна Кошула и Натпревар Со Палто Што Го Прави Да Изгледа Повеќе Стилски и Шик!. Повод : Погоден За Секојдневен Дневен / Тренинг/Патување/Трчање/Дома/Канцеларија/Викенд План, Итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата За Блиска Големина Пред Да Нарачате.Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!. ●Испорака} предметот ќе биде испратен ОД Хк Кина, имаме Експрес и Стандард. Стандардот обично трае 10-20 дена за да пристигне во НАС. Убавината вреди да се чека, затоа ве молиме бидете трпеливи и чекајте ја. На експрес уаусли му требаат 3-12 дена да пристигне во НАС.треба да платите за 10-20 долари по ставка. Нашата услуга за клиенти може да ги реши вашите проблеми преку интернет 24 часа, а производот обезбедува 30-дневна политика за враќање. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Должина : 65см/25.59" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Должина : 66см/25.98" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 102см/40.16" Должина : 67см/26.38" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 108cm/42.52" должина : 68cm/26.77" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 114cm/44.88" должина : 69cm/27.17".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи