.

.

New
Црвена Динго Класична Јака За Кучиња, Голема, Темно Сина

Црвена Динго Класична Јака За Кучиња, Голема, Темно Сина

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Прилагодлив за совршено вклопување. Мека, но издржлива мрежа. Спојување сече за подобрување на удобноста на миленичиња. Шевовите-сите рабови се зашиени (не заварени) за максимална јачина. 16-24-Инчи во должина, 1 инч во ширина. Класиците никогаш не излегуваат од мода и тоа Важи за Класичната Јака За Кучиња Црвено Динго. Достапна во широк спектар на светли, основни бои, оваа издржлива, висококвалитетна јака е изработена од најлонска мрежа со врвен квалитет со зашиени шевови за максимална јачина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи