.

.

New
Рибок Девојки Чорапи-Атлетски Четвртина Сече Чорапи

Рибок Девојки Чорапи-Атлетски Четвртина Сече Чорапи

DEN 271.84

Стока
Во продавницата

95% Поли / 5% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ГОЛЕМИНА СКАЛА : Дете, Мали, Големина На Чевли : 4-8. Мало Дете, Средно, Големина На Чевли : 8,5-2, Големо Дете, Големо, Големина На Чевли : 4-10. ОФИЦИЈАЛЕН РИБОК : Атлетски Четвртини За Девојки Исечени Чорапи; Величината не доаѓа од мирување, живеењето активен живот им овозможува на луѓето да бидат нивното најдобро јас. Дише : Врвниот дизајн на атлетски чорапи ја промовира циркулацијата на воздухот, одржувајќи ги стапалата ладни и удобни цел ден; секоја четвртина должина чорап до глуждот го содржи логото На рибок со потпис преку палецот. УДОБНО ИСТЕГНУВАЊЕ : Чорапите за девојки за чевли обезбедуваат супериорна удобност обезбедуваат супериорна удобност; Достапно во различни бои за лесно координирање со секојдневните секојдневни чевли. ВРЕДНОСТ НА ПОВЕЌЕ ПАКУВАЊА : за една одлична цена, набавете 12 пара висококвалитетни четвртина исечени чорапи до глужд; складирајте и заштедете; што и да е нејзината работа —танцување, трчање или играње на игралиште—ќе најдете облека За вежбање Рибок за да ги поддржите нејзините потези. Рибок Основните Чорапи За Сечење Девојки Ќе му дадат на вашето дете совршено ниво на перформанси што го очекуваат од атлетски чорап. Без разлика дали се на теренот, во теретана или на патеката, овие чорапи беа дизајнирани да играат напорно. Одличното вклопување ја прегрнува ногата и останува на место додека нуди супериорно амортизирање за вашето малечко да може да оди на далечина. Карактеристики автентично лого На Рибок. Квалитетните Материјали се добро изработени и траат иако се мијат после миење. Овие чорапи се подобруваат со секое носење и ќе и дадат простор на вашата девојка да расте. Засилена Пета и Пети очекувате чорапите да траат долго, Рибок нуди засилени потпетици и прсти за да го продолжи животот на нејзините чорапи за да спречи дупки предизвикани од триење во чевли и секојдневно абење. Удобност на перницата-Заморот на Мускулите е значително намален со дополнително меко чувство. Кога вашето дете треба да ги извршува овие чорапи ќе оди на далечина. Контролата На Влагата Топлината и потта може да предизвикаат плускавци кои го забавуваат вашето дете. Рибок чорапите дишат и нудат супериорна апсорпција на влага за да ги одржат нозете ладни и суви кога времето ќе се загрее. Атлетски Перформанси-Вашето дете ќе го сака непреченото чувство и нема да мора да се грижи за гроздобер или извртување кога игра напорно. Лесна Нега Едноставно машинско перење и сушење; Ве Молиме Наведете Ги Варијациите За Сите Достапни Големини уверени сме дека ќе најдете предмети што секој на кој му треба подарок апсолутно ќе ги сака и обожава!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи