.

.

New
Даесар Чиста Воил Завеси 2 Панели, Спална Соба Завеси Затемнување Дупчица Полиестер Бели Геометриски Ленти Дневна Соба Прозорец Третмани 38 В х 54 Л

Даесар Чиста Воил Завеси 2 Панели, Спална Соба Завеси Затемнување Дупчица Полиестер Бели Геометриски Ленти Дневна Соба Прозорец

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Ве молиме потврдете ја големината на завесата за да избегнете грешки. Љубовта ја разбира љубовта; не треба да се зборува. Грчко Име На Богот На Љубовта : Купидон. Само контакт со очи, можете да го почувствувате неверојатниот шарм меѓу себе. ? МОДЕРНА ДНЕВНА СОБА ЗАВЕСИ ? Завесите се погодни за различни стилови на декорација, создавајќи удобна атмосфера за вашата дневна соба, спална соба, работна соба, детска соба, тинејџерска соба итн. полу-проегирните завеси се изработени од висококвалитетен полиестер, мека ткаенина, елегантна и романтична.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи