.

.

New
Мојот Зет Е Моето Омилено Дете За Свекрва Кригла Кафе, Мајки Ден Кригла, Смешни Кригла, Кафе Љубовник Кригла, Роденден Чаша, Татко Ден Чаша

Мојот Зет Е Моето Омилено Дете За Свекрва Кригла Кафе, Мајки Ден Кригла, Смешни Кригла, Кафе Љубовник Кригла, Роденден Чаша,

DEN 239.84

Стока
Во продавницата

Материјал : нашите производи се направени од керамика со врвен квалитет, произведени за да бидат безбедни во микробранова печка и машина за миење садови за ладни или топли пијалоци. Можете да изберете кој дизајн е соодветен за вашата намена. Слики отпечатени од двете страни на кригла за да ви донесат радост вам и на оние околу вас. Светло живописно печатење во боја на перманент!. Совршен Подарок : тоа е одличен подарок за семејството, соработниците или пријателите на нивните родендени или прилики. Или тоа може да биде вашиот неопходен дел од вашето енергично утро со кафе, чај или било која течност. Испорачано во пакет од стиропор по нарачка за да се осигура дека ќе пристигне совршено. ЗАГАРАНТИРАНО.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи