.

.

New
Ниуб Четири Древни Кинески Митски Ѕверови Исклучителна Боја Комеморативни Монети Австралија 1 Мл Боја Сребрена Монета

Ниуб Четири Древни Кинески Митски Ѕверови Исклучителна Боја Комеморативни Монети Австралија 1 Мл Боја Сребрена Монета

DEN 160.00

Стока
Во продавницата

Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен на абење, отпорен на ' рѓа и издржлив. Дизајн : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и складиран. Софистициран со многу уникатни детали. СОВРШЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за собирачите на монети, прикажете ги на вашата работна маса или подарете ги и уживајте во вашиот одговор!. ОДГОВАРА : Совршено За колекционерски предмети, подароци, сувенири, училишни проекти, занаети и хобисти. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем. Забелешка : Поради светлината и мониторот, хроматската аберација може малку да се намали. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од околу 0,1-0,5 см. Функција : Богати колекции, научете да ја разберете историјата на монетите. Монетите го придружуваат човечкиот развој илјадници години. Совршена наставна алатка, играње со занаети, изненадувачки подарок за пријателите и семејството.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи