.

.

New
Живеи 1 ПАРЧИЊА Организатор За Шминка, Организатор На Шалтер За Суета Во Бања За Четки, Кармин, Сенки за Очи И Производи За Нега На Кожа, Кабинет За Организатор На Шми

Живеи 1 ПАРЧИЊА Организатор За Шминка, Организатор На Шалтер За Суета Во Бања За Четки, Кармин, Сенки за Очи И Производи За

DEN 287.84

Стока
Во продавницата

Спецификации.Совршена Големина 8,86 "Л х 6,29"В х 4,33" Х.Овој мал организатор на шминка има 6 прегради со различни големини. Параметри.Отворен врвен дизајн, ви овозможува лесно да гледате и добивате предмети. Чистите, елегантни линии и облини ја прават оваа козметичка кутија за складирање прекрасен додаток на вашата работна површина. Апликација.Не само за шминка, исто така, прави одличен организатор на бирото. Совршен за секоја соба и канцеларија како стилски начин да останете организирани. Совршен за секоја соба и канцеларија како стилски начин да останете организирани. Материјал.Изработени од пс пластика со мазна површина, компактен и едноставен дизајн. Содржина На Пакетот.1 х кутија За Складирање. Спецификации.Совршена Големина 8,86 "Л х 6,29"В х 4,33" Х.Овој мал организатор на шминка има 6 прегради со различни големини. Параметри.Отворен врвен дизајн, ви овозможува лесно да гледате и добивате предмети. Чистите, елегантни линии и облини ја прават оваа козметичка кутија за складирање прекрасен додаток на вашата работна површина. Апликација.Не само за шминка, исто така, прави одличен организатор на бирото. Совршен за секоја соба и канцеларија како стилски начин да останете организирани. Совршен за секоја соба и канцеларија како стилски начин да останете организирани. Материјал.Изработени од пс пластика со мазна површина, компактен и едноставен дизајн. Содржина На Пакетот.1 х кутија За Складирање. Главни Карактеристики : Совршена Големина 8,86 "Л х 6,29"В х 4,33" Х.Овој мал организатор на шминка има 6 прегради со различни големини. Отворен врвен дизајн, ви овозможува лесно да гледате и добивате предмети. Чистите, елегантни линии и облини ја прават оваа козметичка кутија за складирање прекрасен додаток на вашата работна површина. Не само за шминка, исто така, прави одличен организатор на бирото. Совршен за секоја соба и канцеларија како стилски начин да останете организирани. Совршен за секоја соба и канцеларија како стилски начин да останете организирани. Изработени од пс пластика со мазна површина, компактен и едноставен дизајн. Спецификации : тип На Ставка : Материјал За козметичка кутија За складирање : Големина НА ПС : 8,86 "Л х 6,29"В х 4,33" Ч Боја : Бела, сива, Содржина На Пакување Кајсија : 1 х кутија за Складирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи