.

.

New
Агатиге Пластична Решетка За Епрувета со 24 Дупки, Држач За Цевки За Земање Примероци Од Лабораториски Држачи За Лабораториски Цевки 25х25мм

Агатиге Пластична Решетка За Епрувета со 24 Дупки, Држач За Цевки За Земање Примероци Од Лабораториски Држачи За Лабораториски

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Лесно За Чистење : оваа решетка за епрувета што се одвојува усвојува уникатен трислоен дизајн за лесно вметнување и отстранување на цевки, лесен за чистење и поудобен за употреба. Ви носи добро искуство. Преносливост : оваа решетка за епрувета што се одвојува е компактна по структура, пренослива по големина и лесна за носење. Може да се чува заедно, или може да се расклопи и постави рамно без да зазема повеќе простор. Отстранлив : оваа висококвалитетна решетка за епрувета има функција што се одвојува и има 3 независни делови, што е лесно да се расклопи и состави. Треба да се собере само кога се користи. Многу практично. Голем Капацитет : оваа пластична решетка за епрувета има голем капацитет, големината на една дупка е околу 25х25мм и може да собере вкупно 24 епрувети. Тоа во основа може да ги задоволи вашите секојдневни работни потреби. Висококвалитетни Материјали : оваа решетка за цевки за примерок е изработена од висококвалитетна пластика, мала по големина и мала тежина, обезбедувајќи издржливост и стабилност на решетката за епрувета и обезбедувајќи го нејзиниот работен век. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Решетка За Епрувета : Големина На ДУПКА ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ : 25х25мм / 1, 0х1, 0ин Цел : Оптоварување Тест Цевка Број На Дупки : 24 Пакет Листа : 3 х Тест Цевка Решетката Одбор 1 х Прирачник.

Карактеристики на производот

Item Type:
Test Tube Rack
Material:
ABS
Hole Size:
25x25mm / 1.0x1.0in
Purpose:
Load test tube
Number of Holes:
24
Package List:
3 x Test Tube Rack Board:
1 x Manual  :
Свеж

Поврзани производи