.

.

New
Прозрачна ПАРТИЈА ПРЕДВОДЕНА Од Блескав Вентилатор Преклопен Вентилатор Шарени Шоу Партија Светлина Фаза Хартија LE Up Свадба Фан M9E5 Диџеј Фан Танц Перформанси

Прозрачна ПАРТИЈА ПРЕДВОДЕНА Од Блескав Вентилатор Преклопен Вентилатор Шарени Шоу Партија Светлина Фаза Хартија LE Up Свадба

DEN 160.00

Стока
Во продавницата

Qurable Fan For е изработен Од свилена ткаенина и дрво, издржлив и лесен за употреба. Спецификација Име : лер вентилатор Што емитува светлина Материјал : дрво + Свилена ткаенина Големина : 33см/12,9 инчи Проширена големина : 33*60см/12,9*23,6 инчи светла боја : Бесконечно променлива Боја Динамички ефекти : 358 видови режим : механички прекинувач + безжичен далечински бр> Батерија : батерија на полнење (андроид порта за полнење, поддршка полнење на батеријата) Тежина : 140 грама работно време : Околу 2 часа материјал За Опис : нашиот вентилатор за преклопување е направен од свилена ткаенина и дрво, издржлив и Лесен за Употреба. ВГРАДЕНА БАТЕРИЈА : НАШИОТ LED вентилатор за осветлување има вградена батерија на полнење од 4000 m Ah која трае повеќе од 2 часа танцување, пренослив и може да се користи насекаде.●Вградена батерија€НАШИОТ LED вентилатор за осветлување има вградена батерија на полнење која трае повеќе од 2 часа танцување, пренослив и може да се користи насекаде. Flan vintage Fan Во Кинески Стил ● нашиот рачен ПРЕКЛОПЕН LED Блескав Кинески вентилатор е рачно изработен, секој е уникатен. Материјал} нашиот вентилатор за преклопување е направен од свилена ткаенина и дрво, издржлив и лесен за употреба. вентилаторот комбинира Кинески елементи и прекрасни лед светлосни цевки за да донесе подобри ефекти на осветлување на сцената, што може да го направи вашиот настан попривлечен. Flan vintage Fan Во Кинески Стил ● нашиот рачен ПРЕКЛОПЕН LED Блескав Кинески вентилатор е рачно изработен, секој е уникатен. Quode опсег на примена led вентилаторот што емитува светлина е совршен за забави, концерти, осветлени играчки, додатоци за танцување, светлосни емисии, музички фестивали ЕДМ, празнични емисии, Божиќни карневали, додадете повеќе карневалски елементи на вашата забава. Чисто рачно изработен : нашиот рачен прозрачен вентилатор ЗА преклопување Е чисто рачно изработен, вентилаторот комбинира Кинески елементи и убава лед светлосна цевка за да донесе подобар ефект на осветлување на сцената и да го направи вашиот дисплеј за настани пошармантен. Qurable Fan For е изработен Од свилена ткаенина и дрво, издржлив и лесен за употреба. Листа На Производи. ●Вградена батерија€НАШИОТ LED вентилатор за осветлување има вградена батерија на полнење која трае повеќе од 2 часа танцување, пренослив и може да се користи насекаде.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи