.

.

New
Јимани Машка Пижама Панталони Памук Удобни Меки Дневни Панталони За Спиење Црна,Морнарица, Сива, Црвена, Сина С-ХХХЛ

Јимани Машка Пижама Панталони Памук Удобни Меки Дневни Панталони За Спиење Црна,Морнарица, Сива, Црвена, Сина С-ХХХЛ

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Ние сме специјализирани за пижами за жени и мажи околу 6 години, имајќи фабрики и неколку офлајн продавници во различни земји, добар квалитет со конкурентни трошоци е она што не тера да бидеме успешни. Памук. Машинско Перење. Опуштена панталона за спиење со еластичен појас со врвка за влечење,затворање На Врвка, Еластичен струк со врвка за да ги одржувате панталоните во удобна затегнатост што одговара на вашите потреби. Лесна нега, машина за перење. Овие памучни панталони со мешавина од полиестер ќе обезбедат лежење или спиење да станат вашите две омилени работи, бидејќи овие панталони не само што обезбедуваат удобност во креветот, туку и за време на секоја активност во куќата. Или дури и извадете ги надвор и удобноста ќе остане иста. Панталоните доаѓаат во различни карирани модели за широк избор на избори. Топли и пријатни панталони за пижами за оние студени зимски ноќи,Облечете го целото семејство со удобна, квалитетна облека од Семејството. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Памук. Машинско Перење. Опуштена панталона за спиење со еластичен појас со врвка за влечење,затворање На Врвка, Еластичен струк со врвка за да ги одржувате панталоните во удобна затегнатост што одговара на вашите потреби. Лесна нега, машина за перење. Овие памучни панталони со мешавина од полиестер ќе обезбедат лежење или спиење да станат вашите две омилени работи, бидејќи овие панталони не само што обезбедуваат удобност во креветот, туку и за време на секоја активност во куќата. Или дури и извадете ги надвор и удобноста ќе остане иста. Панталоните доаѓаат во различни карирани модели за широк избор на избори. Топли и пријатни панталони за пижами за оние студени зимски ноќи,Облечете го целото семејство со удобна, квалитетна облека од Семејството. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Работевте толку напорно, и сега заслужувате пауза од сето тоа! Лизгајте се во овие пријатни ПАНТАЛОНИ пј направени од микро руно ткаенина што ќе ве стопли за време на тие студени ноќи. Ќе ви се допадне колку се меки овие панталони, кои се комбинираат со лабавиот дизајн за да создадат најудобни панталони за пижами наоколу. Без разлика дали одложувате, ја гледате играта, завршувате задолженија низ куќата,.овие ДНОТО НА ПЈ ве третираат со вкус на неспоредлива удобност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи