.

.

New
Тоалетна Четка Држач За Тоалетна Четка За Домаќинство Ѕидна Тоалетна Чинија Четка За Четка За Чистење Тоалет Со Долга Рачка 360° Без Четки За Чистење Со Мртов Агол С?

Тоалетна Четка Држач За Тоалетна Четка За Домаќинство Ѕидна Тоалетна Чинија Четка За Четка За Чистење Тоалет Со Долга Рачка

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Тоалетни Четки И Држачи. Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата бања поуредна и помодерна. Материјаловаа четка за тоалет е изработена од висококвалитетни пластични материјали, кои можат длабоко да ги отстранат остатоците во тоалетот. Големина(L_ H)4.7€17.7 во производот е убава и дарежлива, роман во форма, извонредна изработка, едноставна и практична и силна во способноста за чистење. УпотребаМногу погоден за станбени, бања, студентски дом, стан, компанија, комерцијални и индустриски, итн. направете го вашиот тоалет почист. Четки И Држачи За Тоалетедноставен и елегантен дизајн работи за секоја бања, тоа е задолжителен додаток за чистење на вашата бања.Име на производот : тоалетна четкапроизвод материјал : пластикапроизвод боја : 1 боја големина на производот : 45 см висока, дијаметар од 12 см применливи сценарија : половина бања, полна бања, гостинска бања, семејство, стан, студентски дом, компанија, лесен за решавање на остатоци од тоалет1. Поради разликата на светлината и аголот на снимање, може да има мала хроматска аберација, ве молиме разберете.2. Ве молиме потврдете ја бојата пред да ја купите.3. Фотографиите на производите не вклучуваат други производи освен производи.4. Рачно измерете ја големината, може да има некои мали грешки, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, ви благодариме.5. Не користете тврди алатки за чистење за чистење на производот, за да не ја изгребате површината на производот.6. Добредојдовте за споделување и повратни информации, можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.7. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ги решиме овие проблеми што е можно поскоро.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи