.

.

New
РЕНСЛАТ 6 парчиња/Сет Четка За Боја Маслена Боја Коса Боја На Вода Четка За Цртање Четка За Цртање Уметнички Материјали Четки За Боја За Уметник

РЕНСЛАТ 6 парчиња/Сет Четка За Боја Маслена Боја Коса Боја На Вода Четка За Цртање Четка За Цртање Уметнички Материјали Четки

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Четкајте ја главната суровина за природна мешавина на коса. Обработени преку професионална дезинфекција, избор на најдобрите материјали направени од парична казна. Четка пенкало со мастило пенкало со високо концентрирана умерена еластичност, пенкало притисок бомба до природно собрани врв, не кадрава, не губење на косата, Не Дијаоки, издржлива употреба мазна е многу лесно да се наслика четка. Пенкало наиде на туѓо тело, свиткано, натопено во топла вода и со врвовите на прстите завршувајќи добра форма, може брзо да се врати. Погоден За Студенти,аматери и Уметници, најдобар подарок за семејството и пријателите. Четкајте ја главната суровина за природна мешавина на коса.Обработени преку професионална дезинфекција, избор на најдобрите материјали направени од парична казна.Четка пенкало со мастило пенкало со високо концентрирана умерена еластичност, пенкало притисок бомба до природно собрани врв, не кадрава, не губење на косата, Не Дијаоки, издржлива употреба мазна е многу лесно да се наслика четка.Пенкалото наиде на туѓо тело, свиткано, натопено во топла вода и со врвовите на прстите што завршуваат со добра форма, може брзо да се врати погоден За Студенти, аматери и Уметници,најдобриот подарок за семејството и пријателите[класификација на Бои] 6 парчиња/сет[материјал] измешајте коса[облик На Пенкало]врв глава[материјал] хромирана бакарна цевка за пенкало пакет : 6 парчиња/поставете Топол Совет : ве Молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи