.

.

New
Викенер 10 Еез Силен Хром Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Закачалки За Палто Со Здолниште/Панталони Нелизгачки Клипови-28,57 см

Викенер 10 Еез Силен Хром Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Закачалки За Палто Со Здолниште/Панталони Нелизгачки Клипови-28,57

DEN 735.84

Стока
Во продавницата

Материјал : Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрена. Големина : 28,5*7см. Хром обложена и вртлива кука од 360°, овие клипови не само што имаат висок капацитет за полнење и издржливи за употреба, туку можат да се максимизираат и за да се заштеди просторот на плакарот. Удобниот и флексибилен тенок дизајн има висок капацитет за полнење и е издржлив за употреба, а прилагодливите клипови на дното можат цврсто да ја држат облеката без оштетување и траги и лизгање. Со деликатниот дизајн на клипот, овие куки за палто се едноставни и компактни, целосно го користат просторот,Совршени За панталони, здолништа ,палта, капи, чанти, крпи и други предмети за облека. Пакет од 10(Вклучувајќи Закачалки За Панталони/Здолништа), Погоден за домашна употреба. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Боја : Сребрена. Големина : 28,5*7см. Хром обложена и вртлива кука од 360°, овие клипови не само што имаат висок капацитет за полнење и издржливи за употреба, туку можат да се максимизираат и за да се заштеди просторот на плакарот. Удобниот и флексибилен тенок дизајн има висок капацитет за полнење и е издржлив за употреба, а прилагодливите клипови на дното можат цврсто да ја држат облеката без оштетување и траги и лизгање. Со деликатниот дизајн на клипот, овие куки за палто се едноставни и компактни, целосно го користат просторот,Совршени За панталони, здолништа ,палта, капи, чанти, крпи и други предмети за облека. Пакет од 10(Вклучувајќи Закачалки За Панталони/Здолништа), Погоден за домашна употреба. Опис на производот : илт;брандгт; Материјал : нерѓосувачки Челик. илт;брандгт; Боја : Сребрена. андлт;брандгт; Големина : 28,5*7см.илт;брандгт; илт;брандгт; хромирана и вртлива кука од 360°, овие клипови не само што имаат висок капацитет за вчитување и издржливи за употреба, исто така можат да се максимизираат за да се заштеди просторот на плакарот.Илт;брандгт; Удобниот И флексибилен тенок дизајн има висок капацитет за полнење и е издржлив за употреба, а прилагодливите клипови на дното можат цврсто да ја држат облеката без оштетување и траги и лизгање.илт; брандгт; со деликатниот дизајн на клипот, овие куки за палто се едноставни и компактни,целосно го користат просторот,Совршени за панталони, здолништа ,палта, капи, чанти,крпи и други предмети за облека.илт;брандгт; Пакет од 10(Вклучувајќи Закачалки За Панталони/Здолништа), Погоден за домашна употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи