.

.

New
Северниот Кардинал Птица Патување Перница За Вратот Мека Перница Во Форма На Буквата У Перница Перница За Перење Перница За Домашна Канцеларија

Северниот Кардинал Птица Патување Перница За Вратот Мека Перница Во Форма На Буквата У Перница Перница За Перење Перница За

DEN 665.60

Стока
Во продавницата

Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : навлака за перница во Форма На Буквата У изработена од полиестер, влошка за перница изработена од памук, мека и удобна. Дизајн : перницата за вратот е дизајнирана со скриен патент, што е погодно за вас да го замените и исчистите капакот на перницата во секое време; дизајнот Во Форма На Буквата У одговара на вашиот врат и подобро го подобрува вашиот сон. Големина : големина На Перница Во Форма На Буквата У 11,4 x 11,4 x 3,9 инчи, можете да го изберете стилот што сакате да го купите. Прилика : стилската Перница Во Форма На Буквата У е погодна за различни прилики во секојдневниот живот, домот, канцеларијата, патувањето, одморот и многу повеќе. Можете исто така да го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не , нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : навлака за перница во Форма На Буквата У изработена од полиестер, влошка за перница изработена од памук, мека и удобна. Дизајн : перницата за вратот е дизајнирана со скриен патент, што е погодно за вас да го замените и исчистите капакот на перницата во секое време; дизајнот Во Форма На Буквата У одговара на вашиот врат и подобро го подобрува вашиот сон. Големина : големина На Перница Во Форма На Буквата У 11,4 x 11,4 x 3,9 инчи, можете да го изберете стилот што сакате да го купите. Прилика : стилската Перница Во Форма На Буквата У е погодна за различни прилики во секојдневниот живот, домот, канцеларијата, патувањето, одморот и многу повеќе. Можете исто така да го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не , нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Перницата за вратот за патување ќе ве придружува за пријатно време на патување. Изработени од висококвалитетни материјали, достапни во различни бои и персонализирана графика, ќе се заљубите во оваа практична перница.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи