.

.

New
Детско Седиште За Автомобил Покрива Црвена Бела Дијамантска Геометриска Шема Капак За Доење Шамија За Шалови За Бебиња Повеќекратна Употреба Крошна За Доенчиња З?

Детско Седиште За Автомобил Покрива Црвена Бела Дијамантска Геометриска Шема Капак За Доење Шамија За Шалови За Бебиња Повеќекратна

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Полиестер+Спандекс. Увезени. КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешки Автомобил,Капак За Доење За Доење, Капак За Количка За Висок Стол, Бесконечна Шамија,Светло Ќебе,Капак За Количка,Носач За Сонце,Заштита од Сонце, што е задолжително за секоја мајка!. Мека и Дише : капакот за Доење е изработен од 80% полиестер и 20% спандекс.Оваа ткаенина е мека,еластична,спречува директна сончева светлина и растеглива премија што ги прави капаците на седиштата за бебиња пространи и вашето бебе нема да се прегрее. 360 qprotection : нашата нега покритие обезбедува 360 quffull безгрижно покритие додека нега.Дури и ако доите на јавно место, не мора да се грижите за непријатни проблеми.Нашиот уникатен дизајн е смислено создаден за да ви даде на вас и на вашето бебе пријатен и приватен простор додека се храните. Големина : 27ин х 27ИН х 14во деколте.Една големина одговара на повеќето автомобилски седишта и доилки.Растеглив. Совршен Подарок : ова е хит подарок на забавата за туширање за бебиња, дефинитивно ценет од мајките и babies.It ќе расте заедно со бебето, се користи на повеќе различни начини. Детско Седиште За Автомобилски Седишта Описи : Меко И Дише : капакот за Доење е направен од 80% полиестер и 20% спандекс.Оваа ткаенина е мека,еластична,спречува директна сончева светлина и растеглива премија што ги прави капаците на седиштата за бебиња пространи и вашето бебе нема да се прегрее. 360 qprotection : нашата нега покритие обезбедува 360 quffull безгрижно покритие додека нега.Дури и ако доите на јавно место, не мора да се грижите за непријатни проблеми.Нашиот уникатен дизајн е смислено создаден за да ви даде на вас и на вашето бебе пријатен и приватен простор додека се храните. Дизајн : Врвот има отворен hole.It поставете го вашето бебешко седиште за само неколку секунди (нема потреба од патенти/прилепувања за стегање на седиштето на автомобилот. Големина : 27ин х 27ИН х 14во деколте.Една големина одговара на повеќето автомобилски седишта и доилки.Растеглив. КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешки Автомобил,Капак За Доење За Доење, Капак За Количка За Висок Стол, Бесконечна Шамија,Светло Ќебе,Капак За Количка,Носач За Сонце,Заштита од Сонце, што е задолжително за секоја мајка!. Совршен Подарок : ова е хит подарок на забавата за туширање за бебиња, дефинитивно ценет од мајките и babies.It ќе расте заедно со бебето, се користи на повеќе различни начини.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи