.

.

New
2xu Машка Г: 2 Микро Термичка Јакна

2xu Машка Г: 2 Микро Термичка Јакна

DEN 2719.20

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Миење Раце Само. СМД термо бранеа. Со висока линија на вратот, раглански ракави, заштитни дупки за палецот и рефлектирачки облоги за безбедност, оваа интелигентна Микро Термална јакна Г : 2 е дизајнирана да го одржува носителот заштитен и активен во ладна клима. 5 : 10 обложување на градите со руно со истегнување, го блокира ветерот, додека горните ракави со ТЕРМО четкани СМД нудат врвна топлина, извонредно управување со влага и изолација. Дополнителните карактеристики вклучуваат мазни рамни шевови и заден ЏЕБ MP3 за тренинзи со аудио погон.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи