.

.

New
Машка Атлетска Кошула Без Латекс, Изработена Од Органски Памук

Машка Атлетска Кошула Без Латекс, Изработена Од Органски Памук

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Направено од 100% Органски памук. 100% Хипоалергично. Нула Спандекс Нула Латекс. Дизајн на вратот за суптилен изглед. Мека и дише ткаенина. Маици што можете да ги носите со леснотија Складирајте ги основите што мора да ги имате и набавете ја нашата атлетска кошула без латекс 100% органски памук! Идеална за мажи со активен животен стил, оваа кошула може да се користи и како долна кошула или надворешна облека. Без оглед на вашиот стил, без разлика како ќе го облечете, оваа Кошула Со Врат Е класичен главен додаток на вашиот плакар.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи