.

.

New
Лора Homeли Насловна-USHSEA1125272 | Капчиња Возбудува Колекција | Луксузни Премиум Хотел Квалитет Кревет, Лесно Се Вклопуваат, Анти Брчки &засилувач; Бледнеат Отпорни, Стил

Лора Homeли Насловна-USHSEA1125272 | Капчиња Возбудува Колекција | Луксузни Премиум Хотел Квалитет Кревет, Лесно Се Вклопуваат,

DEN 399.84

Стока
Во продавницата

100% памук. ВКЛУЧУВА : (1) близнак кревет. МАТЕРИЈАЛ : 100% Сатен памук. КАРАКТЕРИСТИКИ : 220 навој брои кревет со деликатна хеклана облога и капка од 15 инчи. ДИМЕНЗИИ : 75" х 35". УПАТСТВА ЗА НЕГА : машина за перење за лесна нега. Машинско перење ладно, одделно. Деликатен циклус. Падне сува ниска. Не избелувајте. Донесете прекрасен шарм и елеганција во декорот на вашата спална соба со здолништето За Кревет Со Капчиња Лораlли. Овој додаток за постелнина е украсен со мек памучен сатенски набразден раб и е завршен со сложен исечен раб од тантела. Здолништето во кревет може да се пере во машина за лесна нега. Димензии на здолниште со двоен кревет : (75 "Л х 39" В). Целосен кревет здолниште димензии : (75 "L x 54"W). Кралицата кревет здолниште димензии : (80 "L x 60" W). Кралот кревет здолниште димензии : (80 "L x 78"W). Толку многу модели и бои за избор. Имаме комплети за утешител со повеќе парчиња кои ги вклучуваат сите додатоци за вас или изберете мини комплет за утешител и слој во вашите сопствени додатоци. Додадете романса во вашата соба со еден од нашите прекрасни комплети направени да траат цел живот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи