.

.

New
Hohofilm X12 MAX TPU PPF Филм 12mil Авто-Поправка Сјајни Автомобил Боја Заштитна Фолија Анти-Гребење Завиткување Филм 5ft x 33ft

Hohofilm X12 MAX TPU PPF Филм 12mil Авто-Поправка Сјајни Автомобил Боја Заштитна Фолија Анти-Гребење Завиткување Филм 5ft x

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

HOHOFILM TPU PPF - со 12mil / 0,3 mm дебелина на конструкцијата,Американски лепак ЗАLANDЛЕНД,ПОДЛОГА НА ARGOTEC TPU, главна серија отпорна на жолти Лубризол. ТЕХНОЛОГИЈА ЗА САМО-ЗАЗДРАВУВАЊЕ на ГРЕБЕЊЕ-Супер цврстина,добра еластичност,може да одолее на секојдневните гребнатини. ОТПОРНОСТ НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ-Висока отпорност на временски услови, може да се прилагоди на променливата средина,ефикасно да ги блокира киселите дождови и измет од птици и друга хемиска корозија на бојата на автомобилот. ОТПОРНОСТ НА ПОЖОЛТУВАЊЕ-Користење на главната серија На американска отпорност На пожолтување На Лубризол за подобрување на осветленоста и издржливоста. ЛЕПАК-Американски лепак за ПЕПЕЛ, има почетен лепак,не остава преостанат лепак и не ја оштетува бојата. HOHOFILM TPU PPF - со 12mil / 0,3 mm дебелина на конструкцијата,Американски лепак ЗАLANDЛЕНД,ПОДЛОГА НА ARGOTEC TPU, главна серија отпорна на жолти Лубризол. ТЕХНОЛОГИЈА ЗА САМО-ЗАЗДРАВУВАЊЕ на ГРЕБЕЊЕ-Супер цврстина,добра еластичност,може да одолее на секојдневните гребнатини. ОТПОРНОСТ НА ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ-Висока отпорност на временски услови, може да се прилагоди на променливата средина,ефикасно да ги блокира киселите дождови и измет од птици и друга хемиска корозија на бојата на автомобилот. ОТПОРНОСТ НА ПОЖОЛТУВАЊЕ-Користење на главната серија На американска отпорност На пожолтување На Лубризол за подобрување на осветленоста и издржливоста. ЛЕПАК-Американски лепак за ПЕПЕЛ, има почетен лепак,не остава преостанат лепак и не ја оштетува бојата. ХОХОФИЛМ ППФ е еден од најнапредните филмови за заштита на бојата на пазарот.Достапно во различна дебелина за да ви понуди заштита што ви е потребна за надворешна и внатрешна површина. практично е невидлив и обезбедува заштита од секојдневни оштетувања,вклучувајќи гребнатини ,гребнатини,чипови и многу повеќе, што го олеснува одржувањето на финишот на вашиот автомобил да изгледа како штотуку да сте излетале од многу.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи