.

.

New
Џонпартнерс993 30 - ти Роденден На Возраст До Совршенство - Гроздобер 1993 Врежано Виски Стакло-1993 30-Ти Роденденски Подароци За Мажи - Гроздобер Виски Очила Бурбон Шкотс?

Џонпартнерс993 30 - ти Роденден На Возраст До Совршенство - Гроздобер 1993 Врежано Виски Стакло-1993 30-Ти Роденденски Подароци

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Може да собере 11 унци бурбон, скоч, коњак или разни алкохолни пијалоци и може да собере 3 5/8 инчи во висина и 3 инчи во дијаметар. Уникатниот дизајн врежан со ласер е издржлив и го одржува својот врвен изглед во годините што доаѓаат. Раб отпорен на чипови што го прави издржлив за долготрајна употреба. Дебела тешка основа која ја одржува цврста и стабилна. Совршен за сервирање виски, скоч, бурбон, алкохол на карпите или разновидни вкусни коктели. Сите наши чаши за виски се проверуваат поединечно за да бидат сигурни дека се совршени и во согласност со нашите високи стандарди. Очилата се исто така рачно спакувани и завиткани со меурчиња за дополнителна безбедност преку секоја испорака. Ние се стремиме кон извонредност и не очекуваме ништо друго освен најдобро за нашите клиенти!. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа право. Вашето задоволство е 100% загарантирано.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи