.

.

New
Париз Оган Балон Франција Ајфеловата Кула Ножици За Нокти Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

Париз Оган Балон Франција Ајфеловата Кула Ножици За Нокти Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

DEN 415.84

Стока
Во продавницата

Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи Во Dyythinker. Количина на пакување : 1 х клипер за Нокти.; Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека.; Лесно за чистење.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти. Материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен метал.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.; Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.; Лесно за чистење.Материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен метален пакет количина : 1 х машинка за нокти клучни зборови : Ножици За Нокти,Париз,Приврзок За Клучеви,Балон,Отворач За Шишиња,Франција,Стил На Автомобил,Обележје,Прстен За Клучеви,Архитектура,Држач За Клучеви,Обичај,Подарок,Пејзаж,Илустрацијаоваа мултифункционална машинка за нокти Не само што е совршена алатка за нокти за себе, туку и сладок подарок за вашите семејства и пријатели за да имаат одлично искуство за сечење нокти.Лесно за чистење. Количина на пакување : 1 х клипер за Нокти. Подготвени сме да ви донесеме висококвалитетни производи, префектно шопинг искуство и уникатен начин на живот. Материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен метал. Можете лесно да најдете различни производи со посебен дизајн на слики Во Dyythinker.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи