.

.

New
Јардве 12 парчиња Симулирано Птичјо Гнездо Плетенка Накит Орнаменти За Подароци Вештачки пара Птичји Гнезда За Кафези Фото Реквизит Партија Украс Птичји Кафез Сви?

Јардве 12 парчиња Симулирано Птичјо Гнездо Плетенка Накит Орнаменти За Подароци Вештачки пара Птичји Гнезда За Кафези Фото Реквизит

DEN 148.80

Стока
Во продавницата

Мини Градина Декор : скривалишта и одмор за птици, може да биде како птица гнездо или вашиот дом декорација. Украс На Куќа за птици : симулираното птичјо гнездо е разноврсно, што може да биде како птичјо гнездо, празнична декорација, свадбена декорација, велигденски материјали,. Реквизити за фотографија : не само што може да биде како птичјо гнездо, туку и како декорација на масата, украси за празници, украси за забави, велигденски материјали,. Декор за кафез за птици : симулираното птичјо гнездо е разноврсно, што може да биде како птичјо гнездо, празнична декорација, свадбена декорација, велигденски материјали,. Накит Со плетенка : Секое птичјо гнездо е полно со изработка во занаетот, додавајќи му поприродно чувство. Пакетот Вклучува 12 х Карактеристики на вештачки птици Гнезда-можете да ги ставите гнездата на птиците на бирото, дрвото, кафезот за птици и на кое било друго место каде што сакате гнездо за птици за кафез за птици. - Симулираното птичјо гнездо е разноврсно, што може да биде како птичјо гнездо, празнична декорација, свадбена декорација, велигденски материјали итн.велигденска декорација. - Големина : 12, 00Х12, 00Х5, 00см/4, 72Х4, 72Х1 микро пејзаж декор. - Боја : кафе птичји гнездо За куќичка за птици - ова птичјо гнездо има реален изглед, поттикнува вежбање на стапалата и клунот, додава привлечно природно птичјо гнездо за нов живот. - Едноставно и природно, дајте му на вашата птица топло и тивко место, погодно за мали птици велигден птичји гнездо. - Симулираните птичји гнезда се повеќенаменски, занаети и испраќаат како забави и свадбени фаворизира рустикални украси за велигденски забави. - Материјал : нишка бајка градина птица описприродна куќа Украс Креативен дизајн, стилски и симпатичен, одличен додаток за декорација.партија украс Овој вештачки украс за птичји гнезда е изработен од одличен материјал, кој е безбеден и нежен, удобен и практичен.орнаменти за подароци изгледот е живописен, а бојата е едноставна, што може да игра добар декоративен ефект.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи