.

.

New
Камелија Пчели Чипка Се Зголеми 13-годишнината Цвет за 13 Години Свадба Годишнина, Рачно Изработен Цвет За Сопругата Сопруг Двојка

Камелија Пчели Чипка Се Зголеми 13-годишнината Цвет за 13 Години Свадба Годишнина, Рачно Изработен Цвет За Сопругата Сопруг

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Чипка Роза со долго стебло, чипка цвет подарок за 13-годишнината Од Бракот, Чипка Подарок за Неа. Ова е деликатно извезена чипка роза и рачно собрани. Ткаенината од чипка и дава на оваа роза привлечна и уникатна убавина. Значи, тоа не е само вистинскиот подарок за 13-годишнината, можете целосно да им ја дадете на вашите најблиски оваа специјална роза На Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Роденденот, Празникот. Денот На благодарноста, Божиќ или секоја пригода. Овој цвет од чипка има стебло направено од челична жица за да можете да ја свиткате и прилагодите должината на цветот за да одговара на должината на вазната. Посетете ја продавницата За Пчели Камелија за да видите картички и подароци за специјални прилики. Во моментов имаме јубилејни картички од 1 до 60 години и многу подароци со различни материјали за да одговараат на значењето на секоја година. Чипка Роза со долго стебло, чипка цвет подарок за 13-годишнината Од Бракот, Чипка Подарок за Неа. Ова е деликатно извезена чипка роза и рачно собрани. Ткаенината од чипка и дава на оваа роза привлечна и уникатна убавина. Значи, тоа не е само вистинскиот подарок за 13-годишнината, можете целосно да им ја дадете на вашите најблиски оваа специјална роза На Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Роденденот, Празникот. Денот На благодарноста, Божиќ или секоја пригода. Овој цвет од чипка има стебло направено од челична жица за да можете да ја свиткате и прилагодите должината на цветот за да одговара на должината на вазната. Посетете ја продавницата За Пчели Камелија за да видите картички и подароци за специјални прилики. Во моментов имаме јубилејни картички од 1 до 60 години и многу подароци со различни материјали за да одговараат на значењето на секоја година.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи