.

.

New
Кингфенг Азија Монета Постави Монети Северна Кореја 50 Јуани 100 Јуани Алуминиум Монета 2 Поставува Среќа Монета Колекција

Кингфенг Азија Монета Постави Монети Северна Кореја 50 Јуани 100 Јуани Алуминиум Монета 2 Поставува Среќа Монета Колекција

DEN 96.00

Стока
Во продавницата

Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абење, отпорен на ' рѓа и издржлив. Почитувани, оваа стара монета е врежана и производот е рачно изработен. Тоа не е сребрена монета со реплика за тргување, но е достојна за вашата постојана колекција. Совршен подарок за секоја пригода, како подарок за роденден, подарок за денот на таткото, подарок за денот на мајката, подарок за денот на благодарноста, подарок за годишнина, подарок за честитки, божиќен подарок. Оваа комеморативна монета за Колекционерско Издание има прекрасен огледален финиш, ова е прекрасна монета која дефинитивно ќе ја додаде вредноста на секој колекционерски материјал. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем. Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абење, отпорен на ' рѓа и издржлив. Почитувани, оваа стара монета е врежана и производот е рачно изработен. Тоа не е сребрена монета со реплика за тргување, но е достојна за вашата постојана колекција. Совршен подарок за секоја пригода, како подарок за роденден, подарок за денот на таткото, подарок за денот на мајката, подарок за денот на благодарноста, подарок за годишнина, подарок за честитки, божиќен подарок. Оваа комеморативна монета за Колекционерско Издание има прекрасен огледален финиш, ова е прекрасна монета која дефинитивно ќе ја додаде вредноста на секој колекционерски материјал. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем. Опис : производот е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив и може да се користи долго време, ве молиме чувајте го на суво место. Може да се користи како туристички сувенири, колекционерски предмети, украси или како извонредни подароци за пријателите. Пакет Вклучувајќи : 1 x Сувенир Монета Забелешка : Поради разликата во поставките за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата. Поради различни методи за рачно мерење, ве молиме дозволете мали разлики во големината.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи