.

.

New
Бедре Гумен, Прозорец Стакло Стругалка Четка Двострани Домаќинство Бања Плочка Чистење Четка Автомобил Стакло Бришач Домаќинство Гаџет

Бедре Гумен, Прозорец Стакло Стругалка Четка Двострани Домаќинство Бања Плочка Чистење Четка Автомобил Стакло Бришач Домаќинство

DEN 1067.20

Стока
Во продавницата

✤ Лесно исчистете ги вратите за туширање, прозорците, плочките, огледалата, бањата, кујната, палубите, дворовите и многу други површини со разноврсна гума. +Четка за чистење со двојна намена за стружење и перење, што го прави чистењето поефикасно. #Двостраната глава на четката лесно се четка со двострано чистење, а чистењето со двоен ефект заштедува време и напор и е поудобно. Сунѓерскиот оддел го заклучува детергентот со богато и долготрајно пенење, што го олеснува отстранувањето на дамките. +Четка за чистење + бришач, два-во-едно за перење и стружење. ✤ Лесно исчистете ги вратите за туширање, прозорците, плочките, огледалата, бањата, кујната, палубите, дворовите и многу други површини со разноврсна гума. +Четка за чистење со двојна намена за стружење и перење, што го прави чистењето поефикасно. #Двостраната глава на четката лесно се четка со двострано чистење, а чистењето со двоен ефект заштедува време и напор и е поудобно. Сунѓерскиот оддел го заклучува детергентот со богато и долготрајно пенење, што го олеснува отстранувањето на дамките. +Четка за чистење + бришач, два-во-едно за перење и стружење. Големина : 19х11, 5х5, 5 см материјал : Сунѓер + Гумена Боја : жолто пакување содржи : 1*четка за чистење.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи