.

.

New
CUTYZ Реверзибилен Тавански Вентилатор Со Светло Нем Вентилатор Осветлување 6 Брзини Спална Соба Затемнувачки Led Ултра Тенок Тавански Вентилатор Со Далечински Управ

CUTYZ Реверзибилен Тавански Вентилатор Со Светло Нем Вентилатор Осветлување 6 Брзини Спална Соба Затемнувачки Led Ултра Тенок

DEN 628.80

Стока
Во продавницата

Полупроводничката Технологија Што Емитува Светлина Ја Намалува Бојата. Плочата За Оптоварување Е Густа и Не Е Лесно Да се Деформира. Сечилата На Вентилаторот се Лесни, Мек Ветер со Голема Брзина, Работа Со Ниски Децибели, Оптимизирани Пвц Избалансирани Сечила На Вентилаторот, Висока Јачина на Ветерот На Вентилаторот, Издржливи И Не Се Лесни За Деформација, Постабилно Снабдување со Воздух, Прецизна Контрола На Секој Ветер, Заштита на Животната средина, Нетоксичен Живот Наdyи. Паметно Поставување Состанок Временски Режим Заштедете Грижа и Моќ За Да Ви Овозможат Интимно Искуство За Цела Ноќ. Целосно Бакарниот Мотор Работи Стабилно и Има Моќност и Низок Шум, Непречено Функционирање, Тивок и Издржлив. Целосно Бакарниот Мотор Работи Стабилно и Има Моќност и Низок Шум, Непречено Функционирање, Тивок и Издржлив. Полупроводничката Технологија Што Емитува Светлина Ја Намалува Бојата. Достапно Во сите Сезони. Тоа Ќе Биде Добро Избрано И Проверено пред Пратката. И Акрилна Абажур Со Висока Преносливост, Висока Пропустливост На Светлина, Така што Светлината Се Шири Порамномерно, Лесно Се Чисти, Мек И Униформен Ефект на Емисија, Висока Осветленост и Заштеда на Енергија, Ефикасно Продолжувајќи Го Работниот Век на. Интелигентен Далечински Управувач : 6 Нивоа На Енергија Од Ветер може Да се Прилагодат По Желба. Конверзијата На фреквенцијата Може Да се Прилагоди Напред и Назад. Мека Naturalи Природна Светлина. Ако Имате Какви Било Прашања или Предлози, Ве Молиме Контактирајте Не Преку Е-Пошта, Ние ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа и Ќе Ви Ја Обезбедиме Услугата. Лето Напред И Ладен Проток На Воздух Побрзо. Дизајн На Сечилото На вентилаторот : Елегантен И Шик Дизајн Ги Интегрира Вентилаторот и Светлината. Има Функции На Антикорозија, Анти- ' рѓа и Издржливост.Дизајн На Сечилото На вентилаторот : Елегантен И Шик Дизајн Ги Интегрира Вентилаторот и Светлината. Заштеда на енергија и Висока Ефикасност : Во Споредба со Традиционалните Светилки со Блескаво Светло, Вградениот Извор на Светлина Со Висока Боја Има Постојано Тековно Осветлување што Ја Отфрла Светлината. Лето Напред И Ладен Проток На Воздух Побрзо. Циркулација На Воздухот. Достапно Во сите Сезони. Зимски Обратно. Температурата На Бојата може да се Префрли помеѓу 3000~6500 K преку Далечинскиот Управувач. Греење Циклус Греење. Ако Имате Какви Било Прашања или Предлози, Ве Молиме Контактирајте Не Преку Е-Пошта, Ние ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа и Ќе Ви Ја Обезбедиме Услугата. Мека Naturalи Природна Светлина. Паметно Поставување Состанок Временски Режим Заштедете Грижа и Моќ За Да Ви Овозможат Интимно Искуство За Цела Ноќ. Тоа Ќе Биде Добро Избрано И Проверено пред Пратката. Циркулација На Воздухот. Вграден Силиконски Челик Целосно Бакарен Мотор За Ликвидација. Има Функции На Антикорозија, Анти- ' рѓа и Издржливост. Конверзијата На фреквенцијата Може Да се Прилагоди Напред и Назад. Интелигентен Далечински Управувач : 6 Нивоа На Енергија Од Ветер може Да се Прилагодат По Желба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи