.

.

New
VXB Бренд Јапонија MJC-65CSK-GR 16mm до 1 1/4 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 1/4 Инчен Должина На Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијамета

VXB Бренд Јапонија MJC-65CSK-GR 16mm до 1 1/4 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 1/4 Инчен Должина

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 16мм. Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1/4 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-65 CSK-GR 16mm до 1 1/4 инчи-тип флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-65 CSK-GR 16mm до 1 1/4 инчен вилица-тип Флексибилна Спојка, ова е тип на вилица флексибилна спојка. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 16ммспојка Со 2 Дијаметар : 1 1/4 Инчи Должина на спојување : 90надвор Дијаметар на спојката : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Тесното вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијапроизведени Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.513 M8/M628/13nbk Јапонија MJC-65 CSK-GR 16mm до 1 1/4 инчен тип На Вилица флексибилна Спојкамјц-65 CSK-GR-16мм-1 1-4инч.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи