.

.

New
Аромасонг Сите Природни Лаванда Спреј за Спиење-соба &засилувач; Лен Спреј За Перници И Чаршафи-Лаванда Кревет Спреј Дома Освежувач На Воздух &засилувач; Дезодориз?

Аромасонг Сите Природни Лаванда Спреј за Спиење-соба &засилувач; Лен Спреј За Перници И Чаршафи-Лаванда Кревет Спреј Дома Освежувач

DEN 159.52

Стока
Во продавницата

ГО ПОДИГНУВА ВАШЕТО РАСПОЛОЖЕНИЕ-Користете ја нашата магла за прскање со лаванда за да ја избркате мракот! Докажано е дека мирисот на лаванда помага да се подигне нивото на еуфорија. Опуштете се, Смирете се и подобрете го вашето расположение природниот и здрав начин за подобар сон. ИЗРАБОТЕН СО ГРИЖА-за разлика од масовно произведениот, нашиот спреј за лаванда од лаванда за ароматерапија се меша со користење на сите природни состојки од врвен степен. Нашите Производи за миризливи спрејови за спиење поминуваат низ темелни инспекции за да обезбедат долготраен мирис со најдобар квалитет. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-не ви се допаѓа мувлосаниот во вашиот дом ? Изматете го нашиот спреј, а куќата ќе мириса свежо за кратко време. Ова Освежување со спреј за перници за релаксација е одлично и за ноќи кога не сте во можност да спиете. ИСПРСКАЈТЕ ГО НАСЕКАДЕ! - Нашиот релаксирачки спреј од лаванда се користи за вашата спална соба, бања, автомобил или канцеларија. Работи совршено за вашиот плакар, постелнина од ткаенина, чевли, облека и душеци за јога. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Овде На Аромасонг уверени сме дека ќе бидете целосно задоволни со нашите производи, поради што стоиме зад секоја ставка што ја продаваме. Ако не сте целосно задоволни со купувањето, контактирајте со нас директно и ние ќе го направиме тоа правилно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи