.

.

New
Родаиликеј Пејсли Шема На Текстура Мини Кутија За Накит За Патување, Пренослив Организатор За Складирање Прстени Од Ѓердан, Футрола За Складирање Накит Од Кожа За ?

Родаиликеј Пејсли Шема На Текстура Мини Кутија За Накит За Патување, Пренослив Организатор За Складирање Прстени Од Ѓердан,

DEN 303.84

Стока
Во продавницата

Затоа, ве молиме, не двоумете се да нарачате за да ја купите!. ●Мултифункционален Оддел● внатрешниот распоред на куќиштето за патување со накит е двослоен, со 3 куки и голем еластичен џеб на горниот слој, кој може совршено да држи ѓердани, нараквици без заплеткување.Пол : Жени, девојкиодод на одржување : Нежно избришете го валканото место со влажна крпа. Патентот исто така се третира со армирано шиење, што не е лесно да се оштети, го избегнува ризикот од паѓање накит и го одржува накитот безбеден во секое време. Патувајте кутии за накит чувајте го и организирајте го вашиот омилен накит додека работите или патувате, дозволете да одржувате гламурозен и елегантен изглед во секое време. Партициите се различни и поорганизирани.Гаранција по продажбатаможете да ги купите кутиите со прстени од ѓердан назад и да ги испробате прво, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не во секое време, ние ќе ви обезбедиме враќање и враќање на средствата безусловно. И, исто така, е одличен избор, особено на големите празници како Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, годишнини од венчавката, родендени, Денот на Мајката итн. Пониското ниво има 7 прстени ролни и 2 прегради за складирање на столпчиња, обетки, контактни леќи и многу повеќе. Пониското ниво има 7 прстени ролни и 2 прегради за складирање на столпчиња, обетки, контактни леќи и многу повеќе., зафаќајќи многу малку простор. ®Идеален Подарок За Некого. Оваа кожна футрола за накит е специјално дизајнирана за жени, таа е совршен подарок за сопруга, ќерка, мајка, девојка, невеста. Ова ќе направи одличен додаток на подарок.Фиксна Преграда : внатрешниот оддел на организаторот за складирање накит е фиксиран, така што не мора да се грижите дали преградата ќе падне и ќе го оштети накитот и не мора да се грижите дали ѓерданот ќе се заплетка поради тресењето. Патентот исто така се третира со армирано шиење, што не е лесно да се оштети, го избегнува ризикот од паѓање накит и го одржува накитот безбеден во секое време. ●Премиум Стп Кожа● надворешноста на организаторот на накит е изработена од врвна стп кожа, што му дава на кутијата меко и луксузно чувство и исто така е многу силно и отпорно на абење. мини кутијата за накит има димензии 4, 1х2, 3х4, 1 во/10, 5х5, 8х10, 5 см, што е мало, но има доволно простор за чување обетки, столпчиња, прстени, ѓердани, нараквици итн. ●Мазен Двоен Патент● патничката кутија за накит има 2 патенти, што е многу мазно и не се прилепува кога ќе го повлечете. И, исто така, е одличен избор, особено на големите празници како Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, годишнини од венчавката, родендени, Денот на Мајката итн. ●Мултифункционален Оддел● внатрешниот распоред на куќиштето за патување со накит е двослоен, со 3 куки и голем еластичен џеб на горниот слој, кој може совршено да држи ѓердани, нараквици без заплеткување.Тежина : Само 180 грама, лесен, без товар за извршување. Оваа кожна футрола за накит е специјално дизајнирана за жени, таа е совршен подарок за сопруга, ќерка, мајка, девојка, невеста.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи