.

.

New
НЕОЧИ Лустери, 18,5 Мет Модерен Кафез Тавански Вентилатор Со Лесни И Далечински Управувачи Невидливи Сечила 6 Брзински Реверзибилен Мотор за Ресторанска Фарма/А

НЕОЧИ Лустери, 18,5 Мет Модерен Кафез Тавански Вентилатор Со Лесни И Далечински Управувачи Невидливи Сечила 6 Брзински Реверзибилен

DEN 238.40

Стока
Во продавницата

Вентилатор на Таванот во кафез : Ова Светло На Таванот Без Сечила Со Вградени Вдлабнати Невидливи Сечила, Црна Мат Завршница и 5 Лакирани Абс Сечила Ќе Ви Заштедат Простор и Ќе Ја Одржат Вашата Соба Уредна и Елегантна, Совршена За Ентериери во Индустриски Стил. 6 Брзини На Вентилаторот И Далечински Управувач : Нашите Вдлабнати Тавански Вентилаторски Светла Можат Лесно да се Контролираат со Далечински Управувач. Постојат 6 Брзини На Вентилаторот За Избор за Да Ги Задоволат Вашите Различни Потреби. Со Функција На Тајмер (1/2/4 Часа), Вентилаторите на Таванот На Фармата Со Светла ќе Ви Заштедат Време и Напор. Реверзибилен Мотор : Работа Во Сите Сезони, Лесно Префрлување на режимите на ветер нагоре и надолу во Различни Сезони, Лесен за Употреба Со Рачен Далечински Управувач (За Да Се Избегне Оштетување На Светилките Дутранспорт, Вентилаторите на Таванот Не Вклучуваат Светилки). Широк Спектар На Примена : Овој Вентилатор Со Лесен Внатрешен Тавански Вентилатор Е Погоден за Спална Соба, Дневна Соба, Трпезарија, Работна Соба, Детска Соба, Балкон, Мала Спална Соба, Коридор, Мала Дневна Соба, Тавански Вентилатор Јунзи Носи И Удобност Во Вашиот Дом. 100% Гаранција За Задоволство : Ние Нудиме 2-Годишна Гаранција Без Грижи, Доколку не Сте Задоволни со Нашите Производи, Можете Да Ги Вратите Парите Во Рок Од 30 Дена. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.Тип : Вентилатор / Тавански Вентилатор / Таванско Светло / Светлосен Материјал : Хардвер + Сечила За Акрилик Вентилатор : 5 Акрилни Сечилаконтрола Метод : Далечински Управувач/Контрола На Ѕид/Апсице : 48см Х Ч : 30см/40смбулб : Е27Х4 (Без Сијалица)Напон : 110в-240вирусна Област : 5-15м2мотор : Реверзибилна Еднонасочна Струја Мотордимирање : Бела (6000к), Неутрална (4500к), Топла Бела (3000к)Брзина На Ветерот : Прилагодлива Брзина На Ветерот (6 Нивоа)Покриеност : Декоративните Светла Се Совршени За Спални соби, дневни соби, Кујни, детски соби, сали, апартмани, канцеларии, сали, ПРОДАВНИЦИ итн. Не Само Што Работи Осветлувањето, Туку Добро Ја Украсува Просториатасодржината На Пакетот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи