.

.

New
ГИК ОСВЕТЛУВАЊЕ Велур Песна Костуми За Жени Во Собата Дуксери 2 Парче Тренерка

ГИК ОСВЕТЛУВАЊЕ Велур Песна Костуми За Жени Во Собата Дуксери 2 Парче Тренерка

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

Велур/95%Полиестер/5%Спандекс. Затворање на патент. Миење Раце Само. ?ЖЕНСКА ВЕЛУР ТРЕНЕРКА со квалитетна велур ткаенина, повеќе мека,повеќе мазна, удобна и еластична ткаенина прават да се чувствувате повеќе слобода. ?КОСТУМИ ЗА ЏОГИРАЊЕ ВО МОДЕН СПОРТСКИ СТИЛ-дизајнот На Крпеница Со Странични ленти прави да изгледате послатко, модно и кул. ?ЗАГРЕЈТЕ ГИ ДУКСЕРИТЕ ЗА ПУЛОВЕР ЗА ЖЕНИ-Со затворање со качулка и долги ракави ребрести манжетни, спортскиот дуксер со качулка има добри перформанси На Изолација, може да ве загрее за време на утринското џогирање на aut. ?2 ПАРЧЕ ВЕЛУР КОМБИНЕЗОНИ СЕТ-Појавување Велур Долги Спортски Панталони имаат затворање на врвка за прилагодливост, 2 предни џебови(без задни џебови). ?УДОБНИ КОСТИМИ ЗА ПАТУВАЊЕ - оваа спортска облека со кадифена пот е совршена за секојдневна пригода ,вежбање јога, тренинг, трчање , џогирање,за патување на одмор, спортска облека, теретана. Велур/95%Полиестер/5%Спандекс. Затворање на патент. Миење Раце Само. ?ЖЕНСКА ВЕЛУР ТРЕНЕРКА со квалитетна велур ткаенина, повеќе мека,повеќе мазна, удобна и еластична ткаенина прават да се чувствувате повеќе слобода. ?КОСТУМИ ЗА ЏОГИРАЊЕ ВО МОДЕН СПОРТСКИ СТИЛ-дизајнот На Крпеница Со Странични ленти прави да изгледате послатко, модно и кул. ?ЗАГРЕЈТЕ ГИ ДУКСЕРИТЕ ЗА ПУЛОВЕР ЗА ЖЕНИ-Со затворање со качулка и долги ракави ребрести манжетни, спортскиот дуксер со качулка има добри перформанси На Изолација, може да ве загрее за време на утринското џогирање на aut. ?2 ПАРЧЕ ВЕЛУР КОМБИНЕЗОНИ СЕТ-Појавување Велур Долги Спортски Панталони имаат затворање на врвка за прилагодливост, 2 предни џебови(без задни џебови). ?УДОБНИ КОСТИМИ ЗА ПАТУВАЊЕ - оваа спортска облека со кадифена пот е совршена за секојдневна пригода ,вежбање јога, тренинг, трчање , џогирање,за патување на одмор, спортска облека, теретана.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи