.

.

New
Алатка за шарки на вратата 20 парчиња Мини Антички Бронзени Шарки Квадратни Шарки Шарки На Вратите За Дрвени Фиоки За Кабинети Накит Кутија За Мебел Хардвер 24 * 16мм И

Алатка за шарки на вратата 20 парчиња Мини Антички Бронзени Шарки Квадратни Шарки Шарки На Вратите За Дрвени Фиоки За Кабинети

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

?●Стилски изглед● : можете да користите рачки на вратите за да одговараат. Создадете модерен изглед со стилски мебел. Тоа значи дека кога ќе ја отворите и затворите оваа врата, таа нема да крцка. ?●Непречено затворање● : Овие дво-преклопни шарки на вратите се управуваат со конструкција на лизгачки лежишта за мазна карактеристика. Ако не ви требаат, лесно може да се соборат во шарките. ?●СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ● : Пружинските шарки имаат издржливи материјали. Лесно се прилагодува за совршена напнатост. Вратата автоматски се затвора зад вас и никогаш повеќе не се отвора и затвора!. ?●Лесен за употреба quost може да се инсталира брзо и лесно. Ќе ни се најде при замена на постоечкиот хардвер кој ја користи истата шема на дупки. Идеален за фиоки, комоди и плакари. ?① Апликациите ● може да се инсталираат на рамки на вратите, дрвени кутии, прозорци, ролетни, отвори за пролевање, станови, игротеки, засолништа за животни и други внатрешни и надворешни намени.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи