.

.

New
Ганјуу Силиконски 26мм 22мм Часовник За Брзо Ослободување за Garmin Fenix 6 6S 6X Pro 5X 5 5Plus 3 HR 935 S60 Гледајте Лесен Часовник Ремен За Зглоб

Ганјуу Силиконски 26мм 22мм Часовник За Брзо Ослободување за Garmin Fenix 6 6S 6X Pro 5X 5 5Plus 3 HR 935 S60 Гледајте Лесен

DEN 356.64

Стока
Во продавницата

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи