.

.

New
Ханес Оригинали Џебови За Теретана, Памучни Шорцеви За Мажи, 8 Инчи

Ханес Оригинали Џебови За Теретана, Памучни Шорцеви За Мажи, 8 Инчи

DEN 316.80

Стока
Во продавницата

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 80% Памук, 20% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. БИДЕТЕ СВОИ ВО ОРИГИНАЛИТЕ НА ХАНЕС - нашите најдобри основи се далеку од основни. Крајна колекција на свежи, модерни основни работи дизајнирани за удобност со нашите најдобри луксузни ткаенини и најкул изработени детали, направени за секое тело. ЕКСТРА ТОПЛО-тешкото руно е совршено за загревање во теретана или во пријатен ден во. СЕ ВКЛОПУВА ТОЧНО-овие машки кратки имаат еластичен појас со прилагодливи кабли за влечење прават практично прилагодено вклопување. Истрошениот ИЗГЛЕД - гроздобер третман за миење им дава на овие машки шорцеви за пот кул, ретро изглед. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ - овие шорцеви за мажи имаат два џебови на страничните шевови и еден на грбот држете ги најважните работи. 80% Памук, 20% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. БИДЕТЕ СВОИ ВО ОРИГИНАЛИТЕ НА ХАНЕС - нашите најдобри основи се далеку од основни. Крајна колекција на свежи, модерни основни работи дизајнирани за удобност со нашите најдобри луксузни ткаенини и најкул изработени детали, направени за секое тело. ЕКСТРА ТОПЛО-тешкото руно е совршено за загревање во теретана или во пријатен ден во. СЕ ВКЛОПУВА ТОЧНО-овие машки кратки имаат еластичен појас со прилагодливи кабли за влечење прават практично прилагодено вклопување. Истрошениот ИЗГЛЕД - гроздобер третман за миење им дава на овие машки шорцеви за пот кул, ретро изглед. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ - овие шорцеви за мажи имаат два џебови на страничните шевови и еден на грбот држете ги најважните работи. Вашата најдобра пот-само-пократка! Нашите шорцеви од руно богати со памук за мажи постигнуваат совршена рамнотежа помеѓу удобноста и ладното. Нишајте ги во теретана, на ден за одмор или во секое време помеѓу! Овие машки шорцеви се гроздобер измиени и обоени во облека за ретро изглед и безвременско чувство.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи