.

.

New
Мисијата о ' НИЛ Хибридни Шорцеви

Мисијата о ' НИЛ Хибридни Шорцеви

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

94% Полиестер, 6% Еластан. Произведено Во Кина. Затворање на копчето. Машинско Перење. ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ - овој краток има мува со патент, затворање на предното копче и внатрешен кабел за влечење за лесно прилагодување. ТЕХНОЛОГИЈА НА ИСТЕГНУВАЊЕ-О ' Нил Хипдердеј Плус издржлива ткаенина отпорна на вода со комерцијален материјал за истегнување на истегнување што овозможува брза подвижност во и надвор од водата. За ПОВЕЌЕ ОПЦИИ - Кликнете на логото На о 'Нил над насловот на производот за да ја купите Нашата Продавница На О' Нил И да ги видите сите нови и тековни сезонски производи!. Џебови-овој краток карактеристики предната страна патент џебови и назад џебови заварување.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи