.

.

New
МУМИ Ретро Компас, Пренослив Флип-Отворен Гроздобер Компас, Прозрачен Компас За Кампување На Отворено Возење Пешачење Издржлив

МУМИ Ретро Компас, Пренослив Флип-Отворен Гроздобер Компас, Прозрачен Компас За Кампување На Отворено Возење Пешачење Издржлив

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

Цел : Укажуваат на навигација. Режим на прикажување : двојно експлицитно. Спортски проекти на отворено : велосипед крос-кантри пешачење кампување. Производот е легура на цинк галванизиран и полиран, главниот ретро стил, прекрасен изглед, може автоматски капакот, лесен за носење. Тоа е добар избор за подароци, спортови на отворено, планинарење, патувања итн. Цел : Укажуваат на навигација. Режим на прикажување : двојно експлицитно. Спортски проекти на отворено : велосипед крос-кантри пешачење кампување. Производот е легура на цинк галванизиран и полиран, главниот ретро стил, прекрасен изглед, може автоматски капакот, лесен за носење. Тоа е добар избор за подароци, спортови на отворено, планинарење, патувања итн. Цел : Укажуваат на навигација.Режим на прикажување : двојно експлицитноспортски проекти на отворено : велосипедско пешачење во крос-кантри кампување.Производот е легура на цинк галванизиран и полиран, главниот ретро стил, прекрасен изглед, може автоматски капакот, лесен за носење .тоа е добар избор за подароци, спортови на отворено, планинарење, патување, etc.Is водоотпорен : да дали е отпорен на удари : Да Дали е прозрачен дисплеј : Метод На Носење : рачно име : Ретро Џебен Часовник Компасматеријал : цинк легура тежина : 58гр (единечна нето тежина) /63гр (единечна бруто тежина)Спецификација : 65*46*15.5 применливи прилики и луѓе : овој компас е водоотпорен и отпорен на удари, погоден за возење, кампување, пешачење, авантура и други активности на отворено.овој компас е добра алатка за ранци, кампери, планинари, ловци, геолози за вршење активности на отворено.

Карактеристики на производот

65*46*15.5cm:
Applicable occasions and people:This compass is waterproof and shockproof, suitable for driving, camping, hiking, adventure, and other outdoor activities.:
this compass is a good tool for backpackers, campers, hikers, hunters, geologists to do outdoor activities. :
Свеж

Поврзани производи