.

.

New
Зеродеко 2 парчиња Капак Може Со Врежани Капаци За Ситници Канистер Организатор На Шеќер Бонбони Суета За Домаќинство Контејнер Аптекарски Накит Капак Садови За Ј?

Зеродеко 2 парчиња Капак Може Со Врежани Капаци За Ситници Канистер Организатор На Шеќер Бонбони Суета За Домаќинство Контејнер

DEN 651.84

Стока
Во продавницата

стакло. ТЕГЛА ВО ЕВРОПСКИ СТИЛ забава на вашите гости на роденден, свадба, божиќна забава, семеен собир или само секојдневна употреба. ГОЛЕМА ТЕГЛА СО БОНБОНИ завршува со исклучителен изглед, тоа е уникатна тегла за подароци за да го изненади примачот и да ги импресионира. БОНБОНИ СЕРВЕРИ СТАКЛЕН САД ЗА БОНБОНИ : Погоден За складирање или прикажување, може да ги организира вашите бонбони, накит или друга храна на побезбеден начин. Мала тежина, едноставна и заштеда на простор, исто така безбедна за стабилно поставување на работната површина. ДОМАШНО украсување може да се прикаже на масата во вашата дневна соба, канцелариска маса или какви било теми на забави. ДРЖАЧ ЗА БОНБОНИ ЗА СТАКЛЕНИ ЗАНАЕТИ ЕВРОПСКА ГРОЗДОБЕР ТЕГЛА ЗА БОНБОНИ : оваа тегла за бонбони е дизајнирана со процес на ретро втиснување, со уметнички текстури и прекрасни бои, луксузна и привлечна, украсувајќи ја вашата храна и накит. Пакетот Вклучува 2 х Карактеристики на теглата со бонбони-Материјал : Стаклени шишиња за аптека-дното е стабилно, можете безбедно да го ставите на работната површина. Заслужувате да имате Еден Калап за Колачиња. - Компактна големина, прекрасен дизајн на форма, може да игра подобар декоративен ефект при поставување на кутијата за накит од стакло за маса. - Со исклучителен изглед, тоа е уникатна тегла за подароци за да го изненади примачот и да ги импресионира стаклена тегла за храна. - Диви опсег на примена. служат Чоколадо, колаче, накит, бонбони, десерт, и така натаму Бонбони Организатор. - Боја : Како Што е прикажано Стаклена Тегла За Аптека со Капаци-Големина : 17, 50Х12, 70Х12, 70см/6, 88Х4, 99Х4 Накит Јадење. - Користење стаклен материјал со добра и фина изработка и за долг животен век држач за бонбони за стаклени занаети.Опис на стоката дизајнот Со Капак Од Калај За Колачиња има голема отпорност и убав дизајн на форма, извонреден и мултифункционален, употреба, е добра тегла за бонбони, може да ви донесе многу погодност.Ноќта На вештерките Држач За Бонбони има доволно капацитет и нема лесно да се деформира.фестивал женски подарок Оваа ставка е практична и убава тегла со бонбони.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи