.

.

New
Колумбија Момчиња Супер Терминал Справи Худи

Колумбија Момчиња Супер Терминал Справи Худи

DEN 576.00

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Омни-СЕНКА UPF 50 заштита од сонце. Омни-Фитил ја повлекува влагата од телото за да може потта брзо да испари. Брзо сушење. Погледнете и чувствувајте се добро без оглед на времето со нашата најнова облека и опрема изградена за да бидете удобни и заштитени во текот на целата сезона.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи