.

.

New
Втора Влажност На Кожата Повеќебоен Граничен Крем Дизајн со Влага/За Xperia SX SO-05D/docomo DSEXSX-PCCL-277-Y345

Втора Влажност На Кожата Повеќебоен Граничен Крем Дизајн со Влага/За Xperia SX SO-05D/docomo DSEXSX-PCCL-277-Y345

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилен модел : Xperia SX SO-05 D/docomo само. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] Xperia SX SO-05 D / docomo случај со мулти-граница со свежа боја која е многу чувствителна. [Спецификации] Материјал : тело На Куќиштето/Третман Со Поликарбонат : мастило ЗА стврднување НА УВ, опсег на Печатење на завршна облога : рамно печатење (страните не вклучуваат печатење) [компатибилни модели] Xperia SX СО-05 D/docomo *Спецификациите може да се променат без претходно известување. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со прикачен случај (само кабел). Не е компатибилен со десктоп тип полначи. ●За Времето На Испорака * Секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, така што може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи