.

.

New
Кутии За Подароци За Накит КОХЕЛИ 5 парчиња Проѕирна Пластична Кутија Во Форма на Срце Со Капак Мали Кутии За Складирање Контејнери За Организатори На Коцки За Апчи

Кутии За Подароци За Накит КОХЕЛИ 5 парчиња Проѕирна Пластична Кутија Во Форма на Срце Со Капак Мали Кутии За Складирање Контејнери

DEN 134.88

Стока
Во продавницата

1. `+ Едноставниот и елегантен дизајн може добро да го украси вашиот подарок, да ја направи вашата сегашност привлечна и убава. Qust кутијата може да биде за чување и пакување подарок, сарафани, закуска, бонбони и други предмети. `+ Кутијата за срце има фина изработка, текстура, удобно чувство на рацете, мала тежина и практичност. Qust дизајнот е разумен дизајн, практичен и сигурен, дизајн во облик на срце, модерен и разноврсен. `+ Чистата кутија за срце е изработена од добар пластичен материјал, издржлив и безбеден и сигурен, кој служи долго време. Опис дали барате професионална, практична и кутија за складирање? Нашите производи ќе бидат добар избор за вас. Изработен е од извонредна изработка и безбедни материјали, со издржливост и практичност. Дизајнот на изгледот на обликот на срцето го прави романтичен и разноврсен и има широк спектар на апликации.Карактеристики-Материјал : Пластика-Големина : 3, 00Х2, 90Х1, 60см-Проѕирна кутија за срце е изработена од добар пластичен материјал, издржлив и безбеден и сигурен, кој служи долго време.- Едноставен и елегантен дизајн може добро да го украси вашиот подарок, да ја направи вашата сегашност привлечна и убава.- Кутијата за срце има фина изработка, текстура, удобно чувство на рацете, мала тежина и практичност.- Дизајнот е разумен дизајн, практичен и сигурен, дизајн во форма на срце, модерен и разноврсен.- Кутијата може да биде за чување и пакување подарок, сарафани, ужина, бонбони и други предмети.Пакет, Вклучувајќи 5 x јасно срце кутии.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи