.

.

New
Антички Египет Фараон Уметност Шема Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

Антички Египет Фараон Уметност Шема Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност. Количина на пакување : 1 х ножици за Нокти. Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти. Силни, прецизни сечила во форма и лесни за чистење.- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесен за чистење.;- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесна за чистење. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи Во Dyythinker. Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи)Класификација : Приврзок За Клучеви, Отварач, Машинка За Нокти Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи). Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Количина на пакување : 1 х ножици за Нокти.;- Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност. Можете лесно да најдете различни производи со посебен дизајн на слики Во Dyythinker.;- Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, Лесна за чистење. Карактеристика : - Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви. Телото и сечилата на клипер се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи