.

.

New
Каземаркет Софтбанк Пантоне 5 Поликарбонат Јасно Тврдо Куќиште [ Шема На Змија-Виолетова Мешавина ]

Каземаркет Софтбанк Пантоне 5 Поликарбонат Јасно Тврдо Куќиште [ Шема На Змија-Виолетова Мешавина ]

DEN 597.76

Стока
Во продавницата

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација). Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација). Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Висококвалитетен специјален мат принт кој е отпорен на отпечатоци од прсти. Мат текстурата се чувствува добро во вашите раце.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи