.

.

New
Аулсо Кристал Лице Скапоцени Камења Сирена Рејв Лице Накит Ноќта На Вештерките Лице Налепници Партиски Носии Кристално Тело Очи Скапоцен Камен Привремен Накит За

Аулсо Кристал Лице Скапоцени Камења Сирена Рејв Лице Накит Ноќта На Вештерките Лице Налепници Партиски Носии Кристално Тело

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Декорацијата на налепници за лице може да се залепи околу очите,лицето,градниот кош,рацете,кој било дел од телото, погоден за различни места може да се носат маскенбал,свадба,карневал,празнична забава,божиќна топка,Ноќта на Вештерките и други прилики. Скапоцен камен за лице изработен од висококвалитетен материјал од кристал, имаат лепило за топло топење,скапоцените камења за лице имаат самолепливо,не е лесно да се испуштат ,подобро од обичниот лепак, лесно може да се закачи на лицето. Скапоцените камења за лице можат повторно да се користат Како да се користат : само излупете и залепете каде сакате да поставите. Контакт : ако имате било какви прашања на производот. Налепницата за скапоцен камен за лице е 100 проценти безбеден и здрав материјал за употреба, може повторно да се користи,по првата употреба,исчистете ја и облечете ја,користете лепак за трепки или лепак за тело кога сакате да го користите следниот пат.Кога оригиналниот лепак ќе се исуши, можете повторно да нанесете лепак за тело и да продолжите да го користите. Производот се користи или оштетени, 2.Не двоумете се да ми испратите е-пошта. Внимание : скапоцените Камења за Лице може да паднат кога ќе се потите и натопите во вода Мора да бидете сигурни дека кожата е чиста И да се впие во вода Не за деца под 3 години во случај на случајно голтање Ако имате какви било прашања во врска со производот,ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме за вас политика За Наплата : Сосема Нова. Упатство за тетоважа на лице, прво исчистете го местото што сакате да го залепите, потоа излупете ги налепниците и закачете ги директно на телото или лицето, на крајот нежно притиснете ги за да одговараат на вашето тело или лице,не треба да лепите. Упатство за тетоважа на лице, прво исчистете го местото што сакате да го залепите, потоа излупете ги налепниците и закачете ги директно на телото или лицето, на крајот нежно притиснете ги за да одговараат на вашето тело или лице,не треба да лепите.Сјајна налепница за лице 2 типа скапоцени камења за лице, дали графиката и моделите можат слободно да се менуваат со вашата креативност,шарени и разни форми,можат да ги задоволат потребите на различно моделирање, да ве направат повеќе мода и шармантна. Декорацијата на налепници за лице може да се залепи околу очите,лицето,градниот кош,рацете,кој било дел од телото, погоден за различни места може да се носат маскенбал,свадба,карневал,празнична забава,божиќна топка,Ноќта на Вештерките и други прилики.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи